درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

شرکت برس صنعت پاسارگاد (P.B.C) در سال 1374 فعالیت خود را در قالب تولید انواع برس های صنعتی شروع کرد. این کارخانه در زمینی به مساحت 3300 متر مربع و زیر بنای 1500مترمربع درمنطقه پارسه بنا نهاده شد.

هدف از تأسیس این شرکت تغییر ساختار فرچه صنعتی و بکار گیری ماشین های پیشرفته با تکنولوژی بالا جهت ارتقأ کیفی ‌‌و کمی در این صنعت بوده است.

با توجه به اینکه برس های تولیدی در آن زمان بیشتر به صورت دستی تولید میشد و جوابگوی نیاز بازار نبود یک نوع نارضایتی و بی اعتمادسازی نسبت به محصولات داخلی در کشور بوجود آمده بود ، خوشبختانه با تولیدات اولیه برس توانست از همان ابتدا اعتماد و رضایت صنعتگران کشور را بدست آورد و مانع واردات آنها از کشورهای اروپایی و چین شود .

این کارخانه برس سازی اکنون افتخار این را دارد که بیش از پنج هزار نمونه برس صنعتی در ابعاد و اشکال مختلف طراحی ‌و تولید کرده و حتی صادرات به کشورهای همسایه ‌و اروپایی را نیز داشته است.

برس صنعت پاسارگاد با کسب رضایت مشتریان و اصلاح ساختار فرچه های صنعتی گامی موثر برداشته ، توانسته نام خود را در صنعت کشور و تولیداتی با کیفیت مطلوب ، قیمت مناسب و قابل رقابت با محصولات خارجی به عنوان تولید کننده موفق مطرح نماید. عرضه محصولات این شرکت به کارخانه های بزرگ و نامی کشور دال بر این موضوع است.

P.B.C برس های تولیدی خود را در جهت مصارف صنایع زیر تولید می نماید: صنایع کاشی وسرامیک، نساجی ، چوب و ام دی اف ،معادن سنگ و فلز ، ماشین سازی، شیشه، طلاسازی، دندان سازی، آردسازی، ماشین آلات بسته بندی، هتل داری، ماشین آلات مکانیزه نظافتی ،صنایع غذای، لوازم خانگی، محصولات شیمیایی ، تولید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ،صنایع تولید مصالح ساختمانی ،صنعت چاپ، نفت و پتروشیمی، خودروسازی،تولید محصولات الکترونیکی، سورتینگ میوه، دستگاه های واکس برقی، صنایع فولاد و…..

0
تنوع در تولید محوصلات
0
رضایتمندی مشتری
0
تضمین کیفیت محصولات
0
قردادهای موفق

برخی از مشتریان ما

برای ثبت سفارش آنلاین خود میتوانید بروی لینک روبرو کلیک کنید.

فهرست
چت آنلاین
ارسال از طریق WhatsApp